Publisert 17 May 2026
Kursdato : Uke 26 og 27
Vi du være med på valpekurs i sommer? Vi tilbyr intensivkurs i uke 26 og 27 i Oslo. Sliter dere med valpe biting, tissing inne, ha på bånd, uro eller ønsker en god start med samarbeidet med din ny valp, er dette kurset for deg!
Fra valpen kommer hjem begynner treningen for å få en sosial og hyggelig familie hund. Valpekurset er for valper mellom 3 - 9 mnd., og for alle raser. Dette er en alder hvor valpen er meget mottagelig for læring.
Sliter dere med valpe biting, tissing inne, ha på bånd, uro eller bare ønsker en god start med samarbeidet med din ny valp, er dette kurset for deg!
Kurset bygger på positiv innlæring med grenser som er enkle å forstå både for hund og fører. Valpen og eier får hjelp til å bli en harmonisk flokk som fungerer og mestrer hverdagen. Kursene er lagt til rette for hele familien, både voksne og barn.
Sommerkurset er et intensivkurs som går fra mandag t.o.m. torsdag, 1,5 timer hver kveld. Fra kl. 18:00 - 19:30.
Uke 26 - kurset starter mandag 22. juni og avsluttes torsdag 25. juni
Uke 27 - kurset starter mandag 29. juni og avsluttes torsdag 2. juli
Kurset koster 2200,-
Sommerkursene holdes på Røa og Bjølsen Skole
På valpekurset har vi fokus på:
I løpet av kurset lærer eierne å rose og motivere hunden riktig. Vi lærer inn forskjellige øvelser på en positiv og morsom måte. Vi jobber med å være oppmerksom på fører, konsentrere seg over lengre perioder, innkalling med forstyrrelser, sitt, sitt og bli, grunnlaget for å gå pent i bånd og grensesetting. Vi legger inn forstyrrelser etter hvert.
Ønsker du å melde deg på vårt valpekurs i sommer kan du bestille her.
Du kan også kontakte oss på telefon 22076776 (taste valg 1-1)
eller roar.kjonstad@oslo-hundeskole.no.
Håper vi sees på vårt valpekurs i sommer!
Følg oss gjerne på facebook og instagram