Valpekurs i Gjerdrum

Publisert 1 april 2025

Kursdato : 19. mai 2025

Bli med på valpekurs i Gjerdrum – en trygg start for deg og din valp!

Glede med hund!

Har du nylig fått en valp, eller venter du spent på å hente en ny bestevenn hjem? Da er valpekurset i Gjerdrum noe for deg! Med oppstart mandag 19. mai, gir dette kurset deg og valpen din den beste starten på et livslangt vennskap.

Kurset gir deg:

  • Grunnleggende kunnskap om valpens utvikling og behov

  • Trygg og effektiv trening basert på positive metoder

  • Sosialisering og miljøtrening sammen med andre valper

  • Praktiske ferdigheter som innkalling, gå pent i bånd, kontakt og mye mer

Kursoppstart:

ValpekursTeorikveld:
Sted: Kløfta Velhus
Dato: mandag 19. mai
Tidspunkt: Kl. 18:30 – ca. 20:30

Vi starter med en lærerik teorikveld uten hund. Her får du et godt faglig grunnlag og mange tips om hvordan du bygger et sterkt bånd til valpen din – og hvordan du unngår vanlige utfordringer i valpetiden.

Første praktiske kurskveld:
Sted: Gjerdrum Barnehage
Dato: tirsdag 20. mai
Tidspunkt: Kl. 18:00 – 19:15

Her møtes vi for første gang med hundene, og begynner treningen i trygge og rolige omgivelser. Det blir fokus på kontakt, tilvenning til miljø og gode vaner fra starten av.

Hvorfor gå på valpekurs?

Valpetiden er en helt spesiell periode – full av nysgjerrighet, læring og behov for trygghet. Våre erfarne instruktører hjelper deg å forstå valpen bedre og gir deg verktøyene du trenger for å bygge et trygt og positivt forhold.

Enten du bor i Gjerdrum, Kløfta, Nannestad eller omegn, er dette kurset en fantastisk mulighet til å møte andre hundeeiere, lære av profesjonelle og gi valpen din en god start i livet.

Praktisk info:

  • Kurset går over 8 kvelder, med både teori og praktisk trening

  • Passer for valper fra 8 uker til ca. 6 måneder

  • Små grupper for individuell oppfølging

 

Valpekurs Hvem møter deg!

På våre hundekurs møter du våre instruktører som er utdannet gjennom Norges beste hundetrener og instruktørutdannelse. Instruktørene er erfarne og kunnskapsrike når det gjelder hundeatferd og opplæringsteknikker.

Om Oslo Hundeskole!

Oslo Hundeskole har 30 års erfaring og vi er den største hundeskolen i Skandinavia. Med en slik solid bakgrunn kan du forvente at hundeskolen har opparbeidet seg betydelig ekspertise og profesjonalitet innen hundetrening og håndtering av hunder. Vi tilbyr et bredt spekter av tjenester, fra valpekurs, grunnleggende lydighetskurs til mer spesialiserte kurs som hundeadferd og konkurransetrening. Med vår lange historie og omfattende erfaring er vi godt rustet til å møte ulike behov og utfordringer som hundeeiere kan ha når det gjelder opplæring og atferdsproblemer hos deres kjæledyr.

 

 

Du får gratis:

Meld deg på og du får i tillegg tilgang til webinarene

1. Hundens språk og signaler

2.  Hva er belønning - Hvordan kan du få hunden din til å gjøre som du ønsker?

 

For å melde seg på vårt Valpekurs i Gjerdrum, kan bestille her.

Håper vi sees på vårt valpekurs!

Kontaktinfo

Epost: an-magrit@oslo-hundeskole.no

Tlf: 22 07 67 76

Mobil: 406 15 250

Her finner du en artikkel med tips og råd for deg som ny valpeeier:

Følg oss gjerne på facebook og instagram.

facebook_2015_logo_detail

    Media criticizing Instagram's new look is a travesty

Valpekurs Ullensaker

Valpekurs i Jessheim

Legg igjen en kommentar

Book kurs
Partnere